Preču piegāde

CIENĪJAMAIS PIRCĒJ!

Mēs pegādājam preci, kas ir iegādāta mūsu interneta veikalā. Saņemot pasūtījumu, mēs sazināmies ar Jums, lai apspriestu preces piegādes detaļas: adresi un Jums ērtāko piegādes laiku.

Piegādi nodrošina Davanas24.lv vai starptautiskie kurjerdienesti (DPD, DHL u.c.). Piegāde Rīgā un Jelgavā tiek veikta darba dienās, 1-3 darba dienu laikā no pasūtījumu apstiprināšanas brīža.

Ja piegādi veic Davanas24.lv, maksa par piegādi Rīgas un Jelgavas robežās pirkumiem līdz 75 EUR ir 3 EUR. Ja piegādi veic kāds no kurjerdienestiem, saskaņā ar attiecīgo dienestu izcenojumiem.

Piegāde Latvijas teritorijā tiek veikta darba dienās, 2-4 darba dienu laikā, no pasūtījumu apstiprināšanas brīža un maksājuma saņemšanas bankas kontā.

LR MK noteikumi par distances līgumu nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam. Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”, tādēļ
Davanas24.lv patur tiesības atteikt šī līguma izpildi, ja prece ir bojāta, tai redzami vizuāli defekti, ja prece nav pilnā komplektācijā, nav saglabāts pirkuma apliecinošs dokuments.

+371 20 226 696
+371 22 661 717